חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Torah shield Hallmark.
שנה 1994
תיאור negative 35 mm.
תקציר/הערה he square Torah shield consists of a plate. Dedicatory inscription upears in the upper part of the shield in in square filled letters with a grooved pattern which reads from right to left: "ספר שני" "The second book" A bouquet of leafs and buds encircles the inscription. The lower part of the bouquet is decorated with a ribbon. On the lowest sides of the square appears a flower with leavs. A Star of David is mounted over the inscription. A long chain is attached to the upper part of the shield.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003873330405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Torah shield Hallmark – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?