חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Hanukkah lamp Description (Aleph).
שנה 1990
תיאור paper.
תקציר/הערה The standing Hanukkah lamp is made of brass and consists of a base, a shaft, branches and candle sockets. The round convex base is decorated with circumscribed grooves. The shaft has an undulating shape. The branches are formed and decorated with interwined branches. Eight vase-shaped candle sockets rest in round concave trays are attached to the branches. Another candle-socket, used as a Shamash, is attached to the lower part of the branches, sepperated by the shaft. Remark:bought from DESA, Rzeszo'w. 04.1983.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003833830405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Hanukkah lamp Description (Aleph) – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?