חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Spice container Field documentation.
מקום קשור Germany - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
שנה 7.9.1990
הערת ציטוט Poland
Sc_354
18 (DRM-455)
הערות This item was described by the Center of Jewish Art (CJA), but does not have a digital image of the item included. For more information, please contact CJA via http://cja.huji.ac.il/index.php
תיאור paper.
מתוך CJA Sacred and Ritual Objects-2137-S100720
תקציר/הערה The silver spice tower consists of a shaft, a body and a roof. The raised six-facets base is surmounted by a faceted convex shaft. The shaft's upper part is surrounded by ring, above which stands an enlarged unit. The body has six facets, each having a different decoration of fruits within leaves. The door bears a pomegranate, a pine, and a pear among leaves. The other facets bear pines, pomegaranates, apples, pineapples, tomamtoes, etc. Three holes for smelling are placed on the body's facets. A faceted copula is mounted over the body, surmounted by an onion-shaped faceted tower, bearing a circling flag.
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Sacred and Ritual Objects-2137-S100720
מספר מערכת 997003833040405171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Spice container Field documentation – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?