חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר Candlesticks Description (Aleph).
שנה 1990
תיאור paper.
תקציר/הערה The silver candlestick consists of a base, a shaft and a candle socket. The raised base is faceted. Each facet is decorated with grapes and vine leaves. The facets are tied together through vine twigs. The shaft's base is round, decorated with grapes and vine leaves. It is surmounted by a ring with with semi-globules. The main part of the shaft is faceted, and its bottom is cone-like. Each corner of the facets is decorated with a branch shape. the upper part is decorated with floral pattern. The socket is stem-shaped, with flower-shaped edge.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003832370405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Candlesticks Description (Aleph) – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?