חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Synagogue in Łańcut - Bimah Eastern side, left part.
שנה 1995
תיאור negative 35 mm.
תקציר/הערה Depicted on this side are two deer supporting a cartouche with a crown. Two decorative towers flank the central composition. The composition is made of painted knock. The inscription in the cartouche reads: כתר תורה (Crown of Law [Crown of Torah]). The inscription above the deer reads: שויתי יי' לנגדי תמיד (I have set the LORD always before me [Psalms 16:8]). The inscription on the arch reads: כילקח טוב נתתי לכם תורתי אל תעזובו (משלי ד,ב) For I give you good doctrine, forsake ye not my law (Proverbs 4:2)
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997003799140405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?