חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Synagogue in Alytus Women's section.
שנה 2007
תקציר/הערה The women's section consisted of three separate rooms. Fragments of the original blue with red stencil painting on the tops of the walls have been preserved. They are comprised of frames, geometrical and floral ornaments, and small Stars of David. (Citation from Aliza Cohen-Mushlin, Sergey Kravtsov, Vladimir Levin, Giedrė Mickūnaitė and Jurgita Šiaučiūnaitė-Verbickienė (eds.), Synagogues in Lithuania: A Catalogue . Vilnius: Vilnius Academy of Art Press, 2010. Vol. 1, pp. 95).
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997002932320405171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Synagogue in Alytus Women's section – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?