חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Grain Merchants' Synagogue in Bacău Exterior.
מקום קשור Bacău (Romania) - related place
מקור/בעלים אוסף המרכז לאמנות יהודית - Center for Jewish Art Collection
שנה 2009
הערת ציטוט Romania
Moldavia
Bacău
29 Stefan cel Mare St.
הערת תוכן ותקציר Ashkenazi
מתוך CJA Jewish Architecture-1638-A301084
תקציר/הערה The Grain Merchants' Synagogue (Cerealiştilor), is the only surviving synagogue building of the 22 synagogues which were built in the city before the Second World War. The synagogue was built in 1899. The shape of synagogue resembles a provincial theater. The longitudinal building belted around by the two tiers of windows, has a high curved roof and elaborate entrance. The synagogue is surrounded by modern buildings: Erou Rusu 31. The building is used as a museum since 1991. (Streja A., and Schwarz L., The Synagogue in Romania, The Hasefer Publishing House, 2009)
שפה אין תוכן מילולי
מזהה CJA Jewish Architecture-1638-A301084
מספר מערכת 997000462700405171

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Grain Merchants' Synagogue in Bacău Exterior – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?