חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
כותר בני משפחת מאיר קורט לוי בקריית ענבים.
פרטי ארכיון Bitmuna
שנה 1938
תקציר/הערה בני משפחתו של מאיר קורט לוי בקרית ענבים בעת עלייתם לא"י בשנת 1938, קורט הגיע עם אמו (יושבת במרכז) מימין עומד מיכאל אחיו של קורט ולפניו אשתו חווה. במרכז עומדת ברכה. אחד מבני המשפחה הגיע חולה (יושב מלפנים) ונפטר זמן קצר לאחר מכן קרובי משפחה אלו הקימו ליד באר שבע את כפר רפאל לטיפול באנשים עם מוגבלויות. במוסד האנתרופוסופי "בית-אליהו" בבאר שבע, היו אלה בעיקר האנתרופוסופים הירושלמים ובראשם חווה ומיכאל לוי (ז"ל). הם עמלו באופן אדמיניסטרטיבי כדי להקים את בית-אליהו, ביחד עם רות מוסימן השוויצרית, שהביאה אליו את הכשרתה כמחנכת מרפאה, אותה רכשה אצל פריד גויטר ברוונסווד, אנגליה.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997005962270405171
קישורים Rosetta Digital Object

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

נדב מן, ביתמונה. מאוסף ברכה אביגד. מקור האוסף: ביאטריקס ברכה אביגד

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?