קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
כותר בית קברות לחיילים גרמנים.
פרטי ארכיון Bitmuna
שנה 1917
סימול בספריית בעלים אוספי ביתמונה - אלבום ד"ר תאופיק כנעאן ,157
אלבום ד"ר תאופיק כנען, צילומים ממלחמת העולם הראשונה, ביתמונה
תקציר/הערה שני קברים של לוחמים גרמנים : על השלטים ניתן לזהות:מימין: E. Cordier. M.C.K - (Maschinen Gewehr Kompanie) משמאל: H. Lind M.C.K - (Maschinen Gewehr Kompanie) 21-09-1917 . (הסבר ד"ר שוויקה: קורדייה קבור בהר ציון ירושלים. יכול להיות שהצילום משם או ממקום אחר שם נקבר זמנית.היינריך לינד היה רב סמל בפלוגת מקלעים 601 ונהרג באותו הקרב שבו נהרג קורדיה . התמונה ככל הנראה ממקום קבורתם הזמנית בעזה. קברו של לינד נשאר בשטח ולא נמצא לאחר המלחמה)
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997005779220405171
קרדיטים נדב מן, ביתמונה. מאוסף ד"ר תאופיק כנען. מקור האוסף: דורון בר-אדון

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

נדב מן, ביתמונה. מאוסף ד"ר תאופיק כנען. מקור האוסף: דורון בר-אדון

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי לצרכי הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?