קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
כותר יום הולדת 100 לגב' מטמן.
פרטי ארכיון Bitmuna
שנה 1971
סימול בספריית בעלים אוספי ביתמונה - אוסף גימנסיה הרצליה ,GimH - 0624
אוסף הגמנסיה העברית הרצליה, ביתמונה
תקציר/הערה יום הולדת 100 לגב' מטמן. מפגש אנשי חמשת המחזורים הראשונים. יום ראשון א' טבת, ז' חנוכה, תשל"ב. 19-12-1971. עומדים מימין: נחום גוטמן, ד"ר מטמן, ד"ר מ. שטיך, יעקב בן-סירא, יהודית ויס-יקותאלי, שמואל ברקאי, יעקב הניגמן. יושבים מימין: שלמה גוטהלף, ירדנה קלורסקי-גולדברג, סימה איזמוזיק-ציזלינג, הגב' מטמן, יוסף הלפרין, ירמיהו יפה.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997001355740405171
קרדיטים נדב מן, ביתמונה. מאוסף הגמנסיה העברית הרצליה

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

נדב מן, ביתמונה. מאוסף הגמנסיה העברית הרצליה

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי לצרכי הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?