קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
כותר מחזור א'.
פרטי ארכיון Bitmuna
שנה 1913
סימול בספריית בעלים אוספי ביתמונה - אוסף גימנסיה הרצליה ,GimH - 0593
אוסף הגמנסיה העברית הרצליה, ביתמונה
תקציר/הערה תצלום קבוצתי ביום הלימודים האחרון של מחזור ראשון בגימנסיה עם המחנך מטמן. תמוז, תרע"ג. עם הקדשה למחנך: ד"ר מטמן-כהן, לזכר יום הבחינות והלימודים האחרונים מאת חניכיו הראשונים: יקותיאל בהרב, יצחק קדמי, חנה חיון, צילה פינברג, נחמה פרידמן, משה שרתוק, אליהו גולומב, עקיבא גינזבורג, רבקה שרתוק, יונה פפו, משה מנוחין, נעמן ברמן, משה וולפסון, חיה ויס.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מערכת 997001355490405171
קרדיטים נדב מן, ביתמונה. מאוסף הגמנסיה העברית הרצליה

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

נדב מן, ביתמונה. מאוסף הגמנסיה העברית הרצליה

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי לצרכי הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?