;

חבור צופי

type

 • מספר עכשווי
  הספרייה הלאומית של רוסיה, סנקט פטרבורג, רוסיה Ms. EVR ARAB II 2219
 • מספרים נוספים

  הספרייה הלאומית של רוסיה, סנקט פטרבורג, רוסיה Ms. EVR ARAB II 1219

 • מספר סרט

  F 60422

 • מספר מערכת
  990001614260205171יש לי הערות או מידע להוסיף

 • תאריך

  בערך בין 1201-1400

 • סגנון כתיבה

  מזרחית

  בינוני

 • הערות

  הערות: דפים 5ב-8ב. 17 שורות לעמוד. אותו מעתיק שכתב את גוף הטקסט בחיבור הראשון בכתב-היד. כאן לא נעשתה הגהה. האות הראשונה של השורה הבאה משמשת כמילוי גרפי. הדפים אכולים מעט על-ידי תולעים. הדפים רצופים. החיבור נפתח ב"בסם אללה אלרחמן אלרחים", ואח"כ הכותרת, באותיות גדולות יותר. שם החיבור, על-פי כותרתו, "רקים אלקדס". תיאור של התנסויות מיסטיות ברקיעים השמיימיים השונים במהלך עלייתו הרוחנית של המיסטיקאי. לפי פנטון שפת החיבור מזכירה את סגנונו האקסטטי של אלבסטאמי. החיבור אינו נזכר אצל ברוקלמן (Geschichte der Arabischen Literatur), סזגין (תאריח' אלתראת' אלערבי), או שטיישניידר (Die Arabische Literatur der Juden). אפלאטון (3א), הרמס (3א) .

 • מספר דפים

  8 דף.

 • תיאור פליאוגרפי

  , שפה: ערבית, סוג כתב: מזרחי בינוני.

 • ביבליוגרפיה

  פנטון, ינון, Judaeo-Arabic Mystical Writings of the XIIIth-XIVth Centuries. Studies in Muslim-Jewish Relations, 3 (1997)- עמוד 98 (איזכור).

  פנטון, ינון, Deux traites de mystique Juive. Verdier (1987), עמוד 34 (איזכור).

יש לי הערות או מידע להוסיף

N Y N

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

מתן קרדיט

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

From the collections of The National Library of Russia
ניתן לשיתוף באמצעות API
גרור כתובת מניפסט IIIF

לכל שימוש מעבר לאמור כאן אנא פנה אל ספריית המקור
לקבלת מידע על הרשאות השימוש ותנאי השירות של הספרייה הלאומית אנא פנה אלינו


This item can to read only in library