קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
כותר.. ספר נטעי גבריאל / אספתי וביארתי ... גבריאל ציננער.
כותרים נוספים עלית אליהו
ספר נטעי גבריאל - שאלות ותשובות
ספר נטעי גבריאל - הלכות נדה
נטעי גבריאל - הלכות נדה
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור .BROOKLYN, N.Y : ג. ציננער
שנה תשס"ה c2004-תשס"ז c2007
הערות בשער: ירושלים.
הערת תוכן ותקציר א-ב. עלית אליהו : הלכות נדה : מכיל דינים והנהגות לחתן ולכלה קודם החתונה, לילה הראשונה, דיני הרחקות בימי נדתה ... שבעה נקיים והמסתעף. תתשנא, [1] ע'.
ג. נטעי חנה : מכיל דיני חפיפה, מצות עיון הגוף, חציצה וטבילה, מנהגים למעוברת ויולדת, הלכות יולדת בשבת, שמירה ליולדת ולתינוק, עליה לתורה, ברכת הטוב והמטיב, יציאה לביהכ"נ, ברכת הגומל, קריאת שם, והמסתעף. ובסופו נספח איזה תשובות להלכה [עם שער מיוחד]. תתו, [1] ע'.
היקף החומר 3 כרכים (חלק א-ג)
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990024706800205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?