קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
כותר פני יהושע : ... פנים מסבירות להלכה על מסכתות ... / שחיבר מוהר"ר יעקב יושע ... אב"ד ור"מ דק"ק מיץ ... גם הוספנו מהדורא בתרא ...
כותרים נוספים פני יהושע. תקכ"ו
מקום קשור Fürth (Bavaria, Germany)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים צירענדארף, איצק בן דוד, נפטר 1826 (מדפיס)
אריה ליב בן יעקב יושע
יששכר בר בן אריה ליב, אבד"ק הנובר
פרידבורג, אברהם בן יהודה ליב
פרידבורג, יהודה ליב
פרענקעל, ראובן ישראל בן יהודה, 1769-1821 (בעלים קודמים)
מוציא לאור פיורדא : דפוס איצק מדפיס
שנה תקכ"ו-תק"מ
הערות כנראה לא נדפס חלק א במהדורה זו.
בעותקים 1, 5-4 של חלק [ב] נוסח השער הועתק מההוצאה של שנת תצ"ט והמחבר מתואר 'נר"ו'. בעותקים 3-2 השער מנוסח מחדש והמחבר מתואר 'זצ"ל'. בעותקים אלו ישנם גם שינויים טיפוגרפיים, בעיקר בהבלטת האותיות שבפרט שנת ההוצאה ובהסכמות שמעבר לשער.
בעותק 5 של חלק [ב]: חותמות בעלות של ראובן ישראל הלוי פרענקעל מקאליש.
הערת תוכן ותקציר [ב]. כתובות, גיטין, קידושין. קמו והתעוררו (ר' חיים הירש ב"ר מאיר ברלין מפיורדא, ר' גומפל עמריך מפראנקפורט דמיין ואחיו ר' אהרן עמריך מפירדא בני ר' יהושיע ז"ל מפ"פ דמיין) ... להדפיס ... שנית ... גם הוספנו מהדורא בתרא של ... המחבר נ"ע והצגנו אותו על מקומו ... בשנת ושא'ב'תם מ'י'ם' ב'ששון מ'מעיני י'ה'ו'ש'ע' [תקכ"ו]. ד, ריב, ריז-רצו, כג ד'. נוסח השער הוא העתקה מההוצאה הראשונה.
ג. בבא קמא, בכא מציעא. נדפס פעם שנית ... בשנת ו'פ'נ'י' י'ה'ו'ש'ע' כפני לבנה [תקל"ט]. [2], קנג [צ"ל: קנד] דף.
ד. פנים חדשות אשר לא יצא לאור עולם ... על מסכתות חולין, מכות, שבועו' ועל חושן משפט ... וכהיום קם בנו תחתיו ... ר' ליבש נר"ו אב"ד ור"מ דק"ק הנובר ... לגמר הדבר בכי טוב
[המביא ... לבית הדפוס ... אברהם בלא"א ... מהו' יהודה ליב פרידבורג] ... בשנת ו'שא'ב'תם מ'י'ם' בששון מ'מעיני' י'ה'ו'ש'ע' [תק"ם]. [1], פא דף.
דפים לג,א-לד,ב כוללים: ליקוטים מבעל המחבר. חידושים על פסחים. דפים לה,א-לז,ב כוללים: ליקוטים ... מנכד המחבר ... ר' בערוש בן ... ר' ארי' ליב ... בן המחבר. חידושים על פסחים, יומא, יבמות ובבא בתרא. דפים לז,ב-מ,א כוללים: מהדורא בתרא על ברכות, ביצה וראש השנה.
דפים נה,א-עח,ב כוללים: קצת חידושי ב"ק מהרב ... מהר"ל [ר' אריה ליב] אב"ד דק"ק הנובר בן של המחבר ... מספרו הגדול פני ארי'. ובסופו השגות ע"ז מאבי ... וקצת תשובות עליהם שקבלתי מיד ... מהר"ל הנ"ל ... והם קצתם מהרב ... בערוש בן של ... מהר"ל הנ"ל. וקצתם שהשיב ... בעצמו ... אברהם בלא"א ... מהו' יהודה ליב פרידבורג. דפים עח,ב-פא,ב כוללים: קצת חידושי הלכות ... מהרב ... מהורי"ל פרידבורג ... על ב"מ.
היקף החומר 3 כרכים ([ב-ד])
32 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990013613630205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

בעליו של העותק הדיגיטלי של הפריט קבע את תנאי השימוש הבאים:

מותר לעשות שימוש אישי לא מסחרי בעותק הדיגיטלי.

אסור להפיץ את העותק הדיגיטלי לצדדים שלישיים.

מותר להשתמש בחלק מהעותק הדיגיטלי לכל מטרה שהיא לרבות לשימוש מסחרי.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכי העותק הדיגיטלי נוצר במסגרת שיתוף הפעולה בין הספרייה הלאומית וחברת גוגל במסגרת פרויקט Google Books.

מותר להעתיק את הפריט הפיסי שנמצא באוסף הספרייה, ולהשתמש בתוכן הפריט הפיסי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?