חזרה לתוצאות החיפוש

כותר אריה שאג מי לא ירא : דברים מלוקטים ככתבם וכלשונם מספה"ק 'ויואל משה' : בענין השתתפות בבחירות לכנסת המינים בארה"ק / מאת מרן יואל טייטלבוים מסאטמאר.
כותרים נוספים ספר ויואל משה. מבחר
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : חברת כי אם לשמוע להחדרת לימוד יומי בהלכות דעות לבני הישיבות
שנה תשע"ט 2018
הערות שער מעטפת.
מנוקד.
תאריך ההוצאה לאור משוער מההקדשה בעמוד כד.
כולל מבחן על תוכן הספר.
תיאור כד עמודים
22 ס"מ
שפה עברית
מספר מערכת 990053982990205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?