חזרה לתוצאות החיפוש

"הסצנה מתרחשת בירושלים, בשנות האלפיים, אבל בראשה של לורה, מתערבים מקומות אחרים וזמנים אחרים בניסיונה לפלס נתיב בין מציאות לבדיה ולמתוח את הגבולות ביניהן. בין זיכרונות לפרשנויות, ובין הקיומי ליומיומי היא מוצאת את דרכה כאישה, נכדה, בת, מאהבת, אם ובעיקר כעצמה. מכל זהויותיה ותפקידיה, מרדותיה ותקוותיה, מהנשים שהשפיעו עליה בחייה, מתהיות על מהי אהבה ועד כמה היא מעצבת אותנו, היא בונה את גרסתה." -- מן המעטפת האחורית של הספר המודפס.

כותר גרסת האישה / יעל פליישמן
.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : גוונים
שנה תשע"ח 2017
סוגה Hebrew fiction
תיאור 1 מקור מקוון (67 עמודים).
שפה עברית
מספר מערכת 990052934190205171
קישורים גרסת האישה.

תנאי השימוש:

פריט זה נמסר לספרייה הלאומית בהתאם לחוק הספרים (חובת מסירה וציון הפרטים), תשס"א-2000. ניתן לצפות בפריט בבניין הספרייה הלאומית בלבד. צפייה בעותק דיגיטלי תתאפשר לשני משתמשים בו-זמנית מתוך בניין הספרייה.

הפריט כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים.

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?