חזרה לתוצאות החיפוש

"זכינו בדורנו להיות עדים לגילוי שכינה עצום בנס הגדול של שיבת עם-ישראל לארצו. בתוך המהלך הגדול הזה, שבו מתגשמות הנבואות של נביאי ישראל וחכמיו בתנ”ך ובתלמוד, מאיר במיוחד הנס הגדול של הניצחון במלחמת ששת הימים. במהלך שישה ימים הביסה ישראל הקטנה שלוש מדינות ערביות - מצרים, סוריה וירדן - ושחררה חלקים מארץ-ישראל הגדולים פי שניים ויותר משטחה של המדינה. העולם כולו הוכה בתדהמה. איש לא ציפה לתוצאות כה מוחצות במהירות כה גדולה. חובתנו בדור זה ובדורות הבאים לספר בניסים ובנפלאות שזכינו להם במלחמת הצלה וישועה זו. לא פחותה מכך גם חובתנו לספר ולפרסם את גבורתם ומסירותם של חיילי צה”ל, בסדיר ובמילואים, שבהם התגלו עוצמות הרוח ותעצומות הנפש של עם ישראל. מגילת ששת הימים נועדה למלא את החלל ולספר את סיפור המלחמה שהתרחשה בשנת תשנ"ו (1967). הסיפור נאמן לעובדות ההיסטוריות כפי שהן מופיעות בפרסומים הרשמיים של מדינת-ישראל, אבל הוא פתוח וקשוב ליד ההשגחה העליונה המנהיגה ומלווה אותנו". -- מהמעטפת האחורית.

כותר מגלת ששת הימים : ליום ירושלים ולששת ימי הישועה / כתב: ד"ר חגי בן-ארצי.
כותרים נוספים מגילת ששת הימים
מהדורה מהדורה חגיגית במלאת חמשים שנה לאחוד ירושלים.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פורת, חנן, 1943-2011 (מחבר תוכן טקסטואלי נוסף)
מוציא לאור ירושלים : ספרית בית אל
שנה תשע"ו 2016
הערות מנוקד.
"כולל נספח ביוגרפי של חנן פורת ממשחררי ירושלים".
תיאור 120 עמודים : איורים (חלקם צבעוניים), מפות צבעוניות, פורטרטים, פקסימילים צבעוניים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990052686400205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?