חזרה לתוצאות החיפוש

"גילויי גבורה הם תמיד מעשים מופתיים. הם מציגים את היכולת הנפשית של האדם האמיץ לפעול כראוי נוכח סכנה ... לפיכך, כל גילוי של גבורה יכול ללמד אותנו ויכול לחנך אותנו ... גילויי הגבורה שהופיעו בתולדות המדינה וצה"ל אינם זוכים לתשומת הלב הראויים להם ... עופר דרורי, במפעל אישי ... מאפשר לנו להתבונן בכל גילוי של גבורה שמשך תשומת-לב בשעתו וצויין בעיטור או בציון לשבח. הספר שלפנינו חשוב מאוד גם כשלעצמו וגם כצעד ראשון בדרך לחשיפה הפומבית המתמשכת של כלל מעשי הגבורה שזיכו את עושיהם, לטובת הכלל, בעיטור או בציון לשבח. טוב יהיה להשתמש בו בהקשרים חינוכיים רבים." -- מן הכריכה האחורית.

כותר גיבורי ישראל מקבלי עיטור הגבורה / עפר דרורי.
כותרים נוספים גבורי ישראל מקבלי עטור הגבורה
On title page verso: Heroes of Israel recipients the medal of valor / Offer Drori
Heroes of Israel recipients of the medal of valor
מהדורה מהדורה שלישית.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : דרור הוצאה לאור
שנה תשע"ו 2017
הערות יש סתירה בין התאריך העברי והלועזי.
תיאור 88 עמודים : איורים, פורטרטים
22 ס"מ.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©2014
מספר מערכת 990052571810205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?