חזרה לתוצאות החיפוש

כותר קונטרס שעיר המשתלח : כל עניני השעיר המשתלח ביום הכיפורים מיסודו של הרמב"ם בהלכות עבודת יוהכ"פ : ונחלק לארבע ראשים, השעיר החי : מקורות ואגדות חז"ל, לשון של זהורית : ענינים ורמזים, איש עתי : מפרשי הרמב"ם, יעמד חי : דרוש וחסידות / נלקט ונערך על ידי יוסף יצחק סופר שרייבר.
כותרים נוספים השעיר החי
שעיר החי
לשון של זהורית
איש עתי
יעמד חי
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : יוסף יצחק סופר שרייבר
שנה ה'משתל"ח תשע"ח 2018
הערות עם הפנים.
"בין כסא לעשור שנת ה'משתל"ח."
תיאור 9 עמודים לא ממוספרים, מא עמודים : פקסימיל
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990050244940205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?