קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

כותר ספר צמח צדק : שאלות ותשובות משלחן ערוך / מאת כבוד מרנא מנחם מענדל מליובאוויטש.
כותרים נוספים שאלות ותשובות צמח צדק
שו"ת צמח צדק
On title page verso: Tzemach Tzedek
מהדורה הוצאה חדשה.
New revised edition.
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ברוקלין, נ.י : הוצאת ספרים קרני הוד תורה
שנה תשנ"ד-תשנ"ט 1994-1998
הערת תוכן ותקציר 1. אורח חיים. תשנ"ד. 6 עמודים לא ממוספרים, עד דפים --אורח חיים חלק שני, מילואים, הוספות. ובו שו"ת שנדפסו בכמה ספרים והוספות מכת"י, סודרו מחדש ע"ס השו"ע. 1 עמוד לא ממוספר, כו דפים, 2 עמודים לא ממוספרים.
2. יורה דעה. תשנ"ד. 7 עמודים לא ממוספרים, פו דפים -- חלק שני וביאור על תקוני המקוה שבשו"ע רבינו. קכא דפים -- חלק שלישי. 1 עמוד לא ממוספר, נב דפים -- חלק רביעי, מילואים והוספות. 1 עמוד לא ממוספר, עא, כה דפים, 2 עמודים לא ממוספרים.
3. אבן העזר. תשנ"ד. חלק ראשון, הלכות אישות ועגונות. 7 עמודים לא ממוספרים, קמז דפים -- חלק ראשון, הלכות קידושין. 1 עמוד לא ממוספר, פו דפים, 2 עמודים לא ממוספרים.
4. אבן העזר. תשנ"ה. חלק שני, הלכות גטין ושמות גטין, וחלק שלישי, מילואים והוספות. 7 עמודים לא ממוספרים, ק דפים - חלק שני, הלכות גטין, יבום וחליצה. קכט דפים -- חלק שלישי מילואים והוספות. 2 עמודים לא ממוספרים, עח דפים, 2 עמודים לא ממוספרים.
5. חושן משפט. תשנ"ה. 8 עמודים לא ממוספרים, נז דפים -- חלק שני, שו"ת שנדפסו בכמה ספרים והוספות מכת"י, סודרו מחדש ע"ס השו"ע. 1 עמוד לא ממוספר, מד דפים, 2 עמודים לא ממוספרים.
8. מפתחות, מבוא לסדרת צמח צדק, מפתח ענינים, מפתח ש"ס, רמב"ם ושלחן ערוך, לוח התיקון. 13, שנג עמודים, 1 עמוד לא ממוספר. בשער של ספר זה: צמח צדק - מפתחות (בלי מלת ספר).
הערות הספר איננו בספרייה הלאומית.
בשער: נסדר מחדש באותיות מרובעות עם תיקונים עפ"י גוכתי"ק, עם חלק שני, שו"ת שנדפסו בכמה ספרים והוספות מכת"י, סודרו מחדש ע"ס השו"ע.
בשער גם: יוצא לאור על ידי מערכת אוצר החסידים.
כולל מפתחות.
סדרה ספרי' אוצר החסידים ליובאוויטש : קובץ שלשלת האור
היכל חמישי, שער ראשון
ספרי' אוצר החסידים ליובאוויטש : קובץ שלשלת האור
היכל חמישי, שער שני
היכל חמישי, שער שלישי
היכל חמישי, שער רביעי
ספרי' אוצר החסידים ליובאוויטש
תיאור כרכים : פקסימילים.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©1994-1998
מספר מערכת 990049108590205171
קישורים טקסט מלא

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?