חזרה לתוצאות החיפוש

"פיגוע תופת שמתרחש בבאר שבע בסוף אוגוסט 2004, הופך מסיבת יום הולדת שגרתית למסע אישי מרתק בתוככי עולמה הפנימי של מירי, אשר במהלכו נחשפים קונפליקטים אנושיים ואישיים עמוקים. המפגש עם דמותה של קרן, שנמנתה עם קרבנות הפיגוע, מזמן למירי בדרך המופלאה ומרגשת נתיב חדש בחייה. זהו נתיב עוצמתי ומפתיע, המציג התמודדות עם האתגרים הבלתי שגרתיים הכרוכים בחיים בישראל." -- מן האתר של אינדיבוק.

כותר משיבי / פאני נאווי
עריכה: תמר נהרי.
כותרים נוספים On verso of title page: Meshivi / by Fani Nawi
מקום קשור Israel,-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים נהרי, תמר (עורך)
מוציא לאור ישראל : פאני נאווי
מדפיס אינדיבוק.
שנה 2018
סוגה Hebrew fiction.
תיאור 1 מקור מקוון (39 עמודים) : פקסימילים.
שפה עברית
מספר מערכת 990047304240205171
קישורים משיבי.

תנאי השימוש:

פריט זה נמסר לספרייה הלאומית בהתאם לחוק הספרים (חובת מסירה וציון הפרטים), תשס"א-2000. ניתן לצפות בפריט בבניין הספרייה הלאומית בלבד. צפייה בעותק דיגיטלי תתאפשר לשני משתמשים בו-זמנית מתוך בניין הספרייה.

הפריט כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים.

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?