חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר דרכי משה : עה"ת ומועדים וענינים שונים ... והוא לקט עובדות, אמרות, הנהגות והשקפות ממרן ... הרב משה פיינשטיין / ליקט ערך וסידר שכנא מענדל שיינער.
מהדורה מהדורא שניה עם תיקונים.
מקום קשור Lakewood (N.J.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פיינשטיין, משה בן דוד, 1895-1986
מוציא לאור Lakewood, NJ : שכנא מענדל שיינער
שנה תשע"ח 2018
הערת תוכן ותקציר א. בראשית, שמות, ויקרא. 3 עמודים לא ממוספרים, 21, תכט עמודים, 2 עמודים לא ממוספרים.
ב. במדבר, דברים, ענינים שונים. 4 עמודים לא ממוספרים, 3 עמודים, תרג עמודים, 2 עמודים לא ממוספרים. עמודים [תקמה]-תר: תולדות מרן.
הערות כולל מפתח.
מעבר לשער: שבט-אדר תשע"ח.
"מטרת הספר ללמוד מדרכיו, אמונה טהורה בהשם יתברך ותורתו ... אבל לא לפסוק ממנו להלכה".
תיאור כרכים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990047206590205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?