חזרה לתוצאות החיפוש

"אגדות החורבן שבמסכת גיטין מתארות את תהליכי העומק שהובילו לחורבנה של ירושלים. בסיפורים אלו מתגלה הצד הרוחני של העובדות ההיסטוריות באירועים האיומים שהתרחשו לפני כמעט אלפיים שנה. העיון באגדות בספר זה משתדל לעמוד על כוונת חז"ל בסיפוריהם על חורבן הבית השני וללמוד מהם, לא רק על זמנם אלא גם על הרלוונטיות של רעיונות אלו לזמננו שלנו" -- (מן הכריכה האחורית).

כותר על מה אבדה הארץ : עיונים באגדות החרבן / בני קלמנזון
כתיבה: שמעון פוגל
עריכה: חובב יחיאלי.
מהדורה הדפסה רביעית.
מקום קשור Atni'el (West Bank)
מחברים/ יוצרים נוספים פוגל, שמעון, 1982-
מוציא לאור עתניאל : הוצאת גילוי
שנה תשע"ח 2018
הערות עמודים 149-166 כוללים: גמרא סדורה - אגדות החורבן : מסכת גיטין דפים נה-נח. מהדורה מנוקדת, מפוסקת, מחולקת לסוגיות ולפסקאות עם רש"י. לפי שיטתו של דניאל ברק ווינט.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 145-147).
סדרה מעשה - עיון בסיפורי קודש
תיאור 166 עמודים
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990047152960205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?