חזרה לתוצאות החיפוש

כותר Rebecca songs spiritual music by Rebecca Schwartz / edited by Rebecca Schwartz and Joel N. Eglash.
<B><BR>[on order] :</B>
מוציא לאור United States : Schwalkin Music
שנה 2006
הערת תוכן ותקציר Adon olam -- Ahavah rabah -- Ahavat olam -- Al shloshah d'varim -- All your love -- And baby makes five -- Bar'chu -- Birkat haneirot -- Eliyahu hanavi -- Eitz chayim -- Haderech lashalom -- Hal'luyah -- Hashkiveinu -- Havdalah -- Hineih mah tov -- K'dushah -- L'chah dodi -- Mah tovu -- Mi chamochah -- Mipi eil -- Modeh ani -- Modim -- Or chadash -- Oseh shalom -- Rosh Chodesh -- R'tzeih -- Shabbat nigun -- Shalom aleichem -- Shiru l'Adonai -- Sh'ma -- Sh'ma koleinu -- Sim shalom -- Tzur Yisrael -- V'shamru -- We celebrate together -- Y'did nefesh -- Yigdal -- Yih'yu l'ratzon.
הערות Featuring music from "Ahavah Rabah - with deep love", "The Light of Shabbat", and "Only time can tell."
Unacc. melodies with chord symbols for guitar.
Words in romanized Hebrew
also printed as text in vocalized Hebrew and English.
תיאור 1 score (92 pages)
28 cm.
שפה אנגלית
מספר מערכת 990047118910205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?