חזרה לתוצאות החיפוש

"כמה אקדחים ורובים מסתובבים לצידך ומסביבך? מישהו בכלל סופר? של מי הם? כמה מהם משמשים לפשעים? כמה מהם מונעים פשעים במי הם פוגעים? על מי ועד כמה הם שומרים? ... מרחב זה מציב שאלות שלא נשאלו מעולם בישראל: מה ממדי החימוש של המרחב האזרחי באקדחים וברובים של כל הארגונים החמושים שאנשיהם נושאים בו נשק? עד כמה אוספות הרשויות נתונים סדורים? מה ידוע על היקף הפשיעה בכלי ירייה?". -- מהמעטפת האחורית.

כותר לא נצור : נשק קל במרחב האזרחי : כמה כלים וכמה פיקוח? / מחברת ראשית: רלה מזלי
מחברות שותפות: סמדר בן נתן, ניב חכלילי, גלית לובצקי
חוקרים ראשיים: ניב חכלילי, רלה מזלי.
כותרים נוספים Added title page: Loose guns : Israeli controlled small arms in the civil sphere : how many guns and how much control? / lead authors: Rela Mazali
co-authors: Smadar Ben Natan, Niv Hachlili, Galit Lubetzky
Lead researchers: Niv Hachlili, Rela Mazali
נשק קל במרחב האזרחי
מקום קשור Haifa (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים בן-נתן, סמדר (מחבר)
מוציא לאור חיפה : פרויקט האקדח על שולחן המטבח - אשה לאשה מרכז פמניסטי
שנה 2017
הערות כולל הערות ביבליוגרפיות (עמודים 141-123).
נוספו שער באנגלית ותקצירים בערבית ובאנגלית.
תיאור 145 עמודים, 10 עמודים לא ממוספרים : איורים (חלקם צבעוניים)
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990044104240205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?