חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"מכתבי קודש כ"ק אדמו"ר למשפחת החתן ... מכתבי קודש כ"ק אדמו"ר מהוריי"צ למשפחת הכלה ... הגהות ותשובות לשאלות המניחים ... בכתי"ק כ"ק אדמו"ר ... רישומי יומן ... במחיצת כ"ק אדמור ... גלריית תמונות מראלי חנוכה ... במחיצת כ"ק אדמו"ר ... סקירה על יחסו של הרבי לרבי הלל משה מעשיל גלבשטיין." -- מעמוד 5.

כותר תשורה.
כותרים נוספים בראשי העמודים: תשורה משמחת הנישואין של מיכאל ושטערנא שרה שיחיו ריבקין
תשורה משמחת הנשואין של מיכאל ושטרנא שרה שיחיו ריבקין
מקום קשור Kefar Habad (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שניאורסון, מנחם מנדל, 1902-1994 (מחבר)
מוציא לאור כפר חב"ד : משפחות ריבקין ובורקיס
שנה תשע"ח 2017
הערות בשער: מזכרת משמחת הנישואין של מיכאל ושטערנא שרה שיחי' ריבקין, ט"ז כסלו תשע"ח.
תיאור 51 עמודים, 1 עמוד לא ממוספרים : פורטרטים, רובו פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990043991910205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?