חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"אסופה זו מאפשרת להקשיב לקולותיהם ולעיין בדבריהם, נספים וניצולים, המייצגים מנעד רחב של קולות יהודים שחוו את אימי השואה במקומות שונים באירופה. קולות של נשים וגברים, בגילים שונים, שהשתייכו לזרמים שונים בחברה היהודית, כל אחד עולם מלא. דגש מיוחד הושם על טקסטים שנכתבו בעיצומה של השואה, הפותחים צוהר להבנת האופן שבו יהודים חוו והבינו את האירועים בעת התרחשותם, כשלא ידעו מה צופן להם העתיד"--מן המבוא.

כותר קולכם שמעתי : שיח זיכרון השואה מדור לדור / עריכה לשונית: עמית שוחט.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שוחט, עמית (עורך)
ישראל. צה"ל. מפקדת קצין חינוך ונוער ראשי. מחלקת תורת החינוך
מוציא לאור ישראל : מפקדת חיל החינוך והנוער - מחלקת חינוך
ירושלים : יד ושם - רשות הזכרון לשואה ולגבורה - בית הספר הבין-לאומי להוראת השואה
שנה תשע"ח 2018
תיאור 88 עמודים : איורים (חלקם צבעוניים), פורטרטים, פקסימילים צבעוניים
27X21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990043987920205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?