חזרה לתוצאות החיפוש

"מיהו הכח המניע את תנועת המטוטלת באמת? האם זה עניין טבעי או שמא משתתפים בו כוחות רוחניים? האם יש בכך משום איסור כישוף או קסם או ניחוש או דרכי האמורי? מהו מבדק שריר, כיצד זה פועל? האם זה עניין טבעי או שיש לחשוש שמשתתפים בו כוחות רוחניים שונים? האם יש בכך משום איסור כישוף או קסם או ניחוש או דרכי האמורי? מהו הילינג, כיצד זה פועל? האם מותר למשוך אלינו כח הנקרא צ'י או אנרגיה אוניברסלית? האם יש דרך שאפשר לבצע הילינג ללא כל חשש? עניינים אלו יתבארו בעז"ה בהרחבה בספר זה להלכה ולמעשה." -- מן המעטפת האחורית.

כותר שאלת המטוטלת : בירור מקיף על השימוש במטוטלת, מבדק שריר וריפוי י"י כח האנרגיה, הנפוץ כיום בשיטת מח אחד, שלשת המימדים, הילינג ועוד, להלכה ולמעשה / נכתב ונערך ע"י אלחנן בלאאמו"ר יצחק גרין.
מקום קשור Modi'in Illit (West Bank)-place of publication
מוציא לאור מודיעין עילית : אלחנן גרין
שנה תשע"ח 2018
תיאור 521 עמודים : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990043979390205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?