חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"לטכנולוגיות המידע, לתקשורת הדיגיטלית ולרשתות החברתיות הזמינות יש השפעה ניכרת על עולם המשתמשים בהן, בעיקר על צעירים השולטים בהן היטב. צעירים אלה שוהים חלק ניכר מזמנם בבתי הספר, שאף ברובם מאובזרים בטכנולוגיות חדישות, בכל זאת יש פער בין עולמם המהותי של הלומדים במרחב הדיגיטלי לבין העולם הבלתי רלוונטי שהם חווים במרחב הבית-ספרי. שלושה רבדים של טכנולוגיות חדישות מחייבים שינוי פרדיגמטי בהתייחסות לשילובן ולהטמעתן בתהליכי הלמידה וההוראה: רשתות חברתיות, מציאות אלטרנטיבית וטכנולוגיות ניידות. ; במקרים רבים, גם כשהמורים משתמשים בטכנולוגיות אלה או בחלקן, הם אינם בוחנים מחדש את תהליכי ההוראה והלמידה ומשנים אותם, ואינם מנצלים את ההזדמנויות החדשות שהכלים הטכנולוגיים מזמנים. לנוכח זאת, העולם הפדגוגי החדש מחויב להציב לעצמו מטרות מחודשות ולנסח שוב את דמות המורה החדש: הפדגוג הדיגיטלי שמזהה את ההזדמנויות החדשות ליצירת סביבת למידה, הטמונות בעולם הטכנולוגי. הספר פדגוגיה דיגיטלית: הזדמנויות ללמידה אחרת מיועד לאנשי חינוך, למובילי חדשנות בהוראה ובלמידה, לסטודנטים לחינוך ולאנשי קהילות המחקר והפיתוח באוניברסיטאות ובמכללות להכשרת מורים. קדם לו הספר פדגוגיה דיגיטלית: הלכה למעשה, הכולל מחקרים המשלבים בין תאוריה למעשה ופותחים צוהר ליישומה של פדגוגיה דיגיטלית בבתי הספר." -- מן המעטפת האחורית. ; כריכה אחורית

כותר פדגוגיה דיגיטלית : הזדמנויות ללמידה אחרת / עורכת: רבקה ודמני
עורכת טקסט ולשון: יסמין הלוי
עורכת לשון אחראית: עדי רופא.
כותרים נוספים On title page verso: Digital pedagogy : opportunities for different learning / editor: Dr. Rivka Wadmany
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ודמני, רבקה, 1948- (עורך)
מוציא לאור תל אביב : מכון מופ"ת
שנה תשע"ח 2018
הערת תוכן ותקציר טכנולוגיה כמנוף לשינויים בהוראה ובלמידה / רבקה ודמני -- שער ראשון: מודלים יישומיים של הוראה ולמידה -- כיצד שותפים מגיעים להסכמה? למידה שיתופית מקוונת ודרכי הערכתה / ריקי רימור ויגאל רוזן -- קשרי מכללה-שדה: סטודנטים מתכננים ומפעילים תכניות חינוכיות לשימוש נבון ברשת בבתי ספר / אורית צייכנר, רבקה ודמני, אורלי מלמד -- הערכה לשם למידה (הל"ל) בלתי פורמלית בסביבה ממוחשבת / רינת שחף-ברזילי ודובי וייס -- הקשר בין חשיבה, עמדות ופעילות של סטודנטים בסביבה מתוקשבת / ריקי רימור, עינת רוזנר, רבקה ודמני -- יישומים פדגוגיים של כלים טכנולוגיים בהוראה / תמי זייפרט -- TRACK: הצעת בסיס לידע בפדגוגיה ספרתית / יהושפט גבעון -- שער שני: הוראה ולמידה בסביבות חדשניות -- שילוב מנגנוני משחק בהוראה: גם קורס יכול להיות משחק / דודי פלס -- העצמת חוויית הלמידה תוך כדי פעולה בעולמות וירטואליים / מיקי קריץ, מירי שינפלד -- הוראה ולמידה בסביבות מפר"ש (MOOC) - סביבות מקוונות, פתוחות ורבות שותפים -- נרטיבים של חדשנות משבשת: הפלגה לעבר היישום של סביבות מפר"ש (MOOC).
הערות בשער: סמינר הקיבוצים - המכללה לחינוך לטכנולוגיה ולאמנויות.
כולל ביבליוגרפיות.
כולל תקציר באנגלית.
סדרה תמה - תאוריה ומעשה בהכשרת מורים
תיאור 262 עמודים : איורים
ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655301373
מספר מערכת 990043936250205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?