חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה מיועד לסטודנטים הלומדים את הקורסים: "מבוא לסטטיסטיקה", "יישומים סטטיסטיים" באוניברסיטאות, במכללות ובלימוד עצמי. הספר מכיל את הנושאים הבאים: סטטיסטיקה תיאורית, הסתברות, אמידת קשר בין משתנים, רגרסיה לינארית, משתנים מקריים בדידים, התפלגות נורמלית, בדיקת השערות ויישומים באקסל. הספר כולל תיאוריה, תרגילים ופתרונות. מטרת הספר להקנות ידע בסיסי בתחום בתחום הסטטיסטיקה ויישום ידע זה באמצעות הדגמת שימושים בתוכנת אקסל"--מן המעטפת האחורית.

כותר סטטיסטיקה למנהל עסקים : תיאוריה, תרגילים, פתרונות / שרבל שוקייר, סיון ריף
עריכה לשונית: ליהי צינצינטוס-ארד.
מקום קשור Kiryat Ono (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ריף, סיון (מחבר)
מוציא לאור קרית אונו : הקריה האקדמית אונו
שנה 2018
תיאור 281 עמודים : איורים
28 ס"מ.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©2018
מספר מערכת 990043896230205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?