חזרה לתוצאות החיפוש

"הפיזיקה היא שפה עשירה ורב ייצוגית, שבה ניתן לתאר את המציאות מזוויות ראיה רבות, שכולן מתפתחות בזמן. מורכבות זו אינה פשוטה לקליטה, והקשרים בין הייצוגים השונים, מהווים נדבך חשוב בהבנת חוקי הפיזיקה. במהלך חיינו, פיתחנו הסברים רבים לתופעות מחיי היומיום, אך הסברים אלה עומדים, לא אחת, בסתירה לחורקי הפיזיקה. בפני הלומד עומדת דילמה למי המאמין: להסברים שרכש במהלך חייו, או דווקא לחוקי הפיזיקה, כפי שניסחה אותם הקהילה המדעית? בספר זה, בתקליטור הנלווה אליו ובאתר האינטרנט מוצגות 302 הדמיות, המאפשרות לערוך הכרה עם חוקי המכניקה, תוך שימוש בייצוגים רבים"--מן המעטפת האחורית.

כותר מכניקה רב-ייצוגית : הדמיות אינטראקטיביות, חקירה פעילה והתמודדות עם שאלות דינאמיות לקורסים אקדמיים בפיזיקה מכינות ולימודים תיכוניים / וולפגאנג כריסטין, מאריו בלוני, דוד פונדק.
כותרים נוספים מכניקה רב-יצוגית
בשער גם: Physlet Physics
Added title: Multi-representional mechanics / Walfgang Christian, Mario Belloni, David Pundak
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים בלוני, מאריו (מחבר)
מוציא לאור תל אביב : הוצאת ספרים אורט ישראל - המנהל למחקר ופיתוח ולהכשרה
שנה 2005
הערות "מכיל למעלה מ-300 הדמיות".
מעבר לשער גם: Davidson, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה.
תיאור 194 עמודים : איורים
27 ס"מ + 1 תקליטור (4 3/4 אינץ').
שפה עברית
מספר מערכת 990043894170205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?