חזרה לתוצאות החיפוש

'כחול וחול מתמודדים בנפשה של המשוררת כמו ים ויבשה, שני איתני טבע במאבק הנשקף מעיניה. היא באה “מאבק דרכים, מכבשנים בוערים… מנובי דבור של שם ושל פה”. של שם, בפולין, ערש משפחתה, ושל פה, שיכון בחולון, מקום אחיזתה בארץ. בתנופת יצירה ובתעוזת שירה, יודעת המשוררת "ללוש את החיים באהבה"'. -- מהמעטפת האחורית.

כותר כחול אשר בעיניי : שירים / ברכה חי
עריכה: עמוס לויתן.
כותרים נוספים On page [5]: Blue sand in my eyes / Bracha Hai
כחל אשר בעיני
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לויתן, עמוס, 1935- (עורך)
מוציא לאור תל אביב : גוונים
שנה תשע"ח 2018
סוגה Hebrew poetry
תיאור 76 עמודים, 3 עמודים לא ממוספרים
22 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655347999
מספר מערכת 990043891970205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
כחול אשר בעיניי : שירים / ברכה חי ; עריכה: עמוס לויתן – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?