חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"אחת השאלות היסודיות המונחות לפתחו של עולם ההלכה היא מידת ההיענות וההתייחסות שלו למציאות האנושית המשתנה. ... הספר מתנהל במרחב שבין השינוי לשמרנות. קובצו בו מאמרים מקוריים של כמה מחשובי הרבנים וחוקרי ההלכה, המהרהרים כאן בשאלות העקרוניות והמעשיות שמעורר המפגש בין הריבונות היהודית לבין הקורפוס ההלכתי." -- מן הכריכה האחורית.

כותר הלכה ציונית : המשמעויות ההלכתיות של הריבונות היהודית / עורכים: ידידיה צ' שטרן, יאיר שלג
עריכת הטקסט: יהושע גרינברג.
כותרים נוספים On added title page: Jewish Law and Zionism : Halakhic ramifications of National Sovereignty / Editors: Yedidia Z. Stern and Yair Sheleg
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שטרן, ידידיה צ. (עורך)
מוציא לאור ירושלים : המכון הישראלי לדמוקרטיה
שנה 2017
הערות בכריכה האחורית: נובמבר 2017.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 797-869) ומפתח.
בעברית עם שער נוסף ותקציר באנגלית.
תיאור 913, xv עמודים
25 ס"מ.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©תשע"ח 2017
מזהה ISBN9789655192018
מספר מערכת 990043770110205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?