חזרה לתוצאות החיפוש

"'עולמות הרבה, אמונה אחת', האוטוביוגרפיה של עבריה קרומביין לוין. הוא ספר המתפרש על פני שבעה עשורים ומספר יבשות. בסגנון מושך מתארת עבריה את סיפור חייה: השורשים האמריקאיים היהודיים, חינוכה ונישואיה, ותפקידיה כרעיה ואם, מורה ורבנית. עבריה משחזרת את העולם היהודי האורתודוכסי המודרני של ניו יורק בין השנים תר"צ לתשכ"ח ומתארת קהילה מיוחדת אשר התאפיינה בשמירת מצוות קפדנית לצד פתיחות לתרבות העולם המערבי. בנוסף היא מספרת על ביקוריה בארץ: כילדה-תיירת בפלסטינה, כסטודנטית בירושלים של סוף המנדט וכן כדיירת בבנין אשר הופגז במלחמת ששת הימים. ; בשנות הארבעים לחייה, עלתה עבריה ארצה עם בעלה, הרב פרופ' חיים יצחק לוין ז"ל וששת ילדיהם. עבריה מתארת את סיפור קליטת המשפחה, על תלאותיה והישגיה וכן את סיפור קליטתה האישית. במשך שנים רבות פעלה עבריה כמתנדבת בארגון האשה הדתית הלאומית 'אמונה' בשורה של תפקידים. בשנת תשס"ז היא זכתה לעיטור 'יקירת ירושלים' כאות הוקרה על פעילותה למען החברה. עבריה היא אם, סבתא וסבתא רבא למשפחה גדולה אשר כל בניה מתגוררים בארץ"--מן הכריכה האחורית.

כותר עולמות הרבה, אמונה אחת / עבריה קרומביין לוין.
כותרים נוספים Many worlds, one faith. Hebrew
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : עבריה קרומביין לוין
שנה תשס"ט
תיאור 5 עמודים לא ממוספרים, 295 עמודים, 10 עמודי לוחות לא ממוספרים : פורטרטים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990043741220205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?