חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"ספר זה נועד לקדם את החשיבה והפרקטיקה של העבודה הטיפולית עם הורים בהקשר לבעיות ילדם. הוא מתבסס על ההתפתחויות התאורטיות, המחקריות והקליניות החדשניות המצביעות על הפוטנציאל המשמעותי הגלום בה הן בתור תחליף לטיפול ישיר בילד, והן בתור חלק חשוב המשולב בטיפול הישיר בילד, בטיפול הדיאדי ובטיפול המשפחתי. בספר מוצגת גישה אינטגרטיבית, המתבססת בעיקר על תאוריית ההתקשרות, אך משלבת עִמה גישות נוספות כמו הפסיכואנליזה־ההתייחסותית, גישות מבוססות מדעי המוח האפקטיביים, גישות מערכתיות וגישות קוגניטיביות־התנהגותיות. הספר כולל הדגמות רבות של יישום ההבנות התאורטיות בטיפול במגוון של בעיות הסתגלות של ילדים ובקשיים בהורות." -- מן המעטפת האחורית.

כותר טיפול בהורות : גישה אינטגרטיבית לטיפול בבעיות ילדים באמצעות הוריהם / עורכת : אסתר כהן
עריכת לשון: אלונה בידני-אורבך.
כותרים נוספים On title page verso: Parenting Therapy : an integrative approach to the treatment of children's problem via their parents / Prof. Esther Cohen (Ed.)
טפול בהורות
מקום קשור Kiryat Bialik (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כהן, אסתר, 1946- (עורך)
מוציא לאור קרית ביאליק : הוצאת ספרים "אח" בע"מ
שנה תשע"ח 2017
הערת תוכן ותקציר הקדמה: טיפול בהורות כגישה אינטגרטיבית לטיפול בבעיות ילדים באמצעות הוריהם / פרופ' אסתר כהן -- "טיפול בהורות" - רציונל תאורטי ומחקרי למעורבות הורים בטיפול בבעיות ילדיהם / פרופ' אסתר כהן -- טיפול אינטגרטיבי בהורות - תאוריה, מחקר ועקרונות טיפוליים / פרופ' אסתר כהן -- הפרקטיקה של הטפול בהורות: עקרונות, משימות ותהליכים בגישה אינטגרטיבית / פרופ' אסתר כהן -- טיפול בהורות באמצעות התערבויות חווייתיות ממוקדות רגש / נטע עופר וניב גרוס -- "דברים שרואים משם לא רואים מכאן" טיפול בהורים למתבגרים בראייה התייחסותית / ד"ר אסתר במברגר ופרופ' אוריה תשבי -- טיפול בהורות לילדים עם הפרעות התנהגות - שילוב תרחישים משחקי תפקידים / ד"ר איל אליאש -- טיפול במשבר של מתבגר על רקע גירושי הוריו - ההורה כסוכן השינוי / ד"ר אסתר במברגר ופרופ' אסתר כהן -- עבודה טיפולית עם ההורה הנותר בתהליך התמודדותו של ילד צעיר עם אבדן הורה / נטע עופר וגלית ים -- "כמו לוליין על חוט" - טיפול בהורות לילדים עם אוטיזם והתמודדות עם תמות פרדוקסליות / נעה גינוסר -- הפיל הוורוד שבחדר: סוגיות בטיפול בהורים לילדים להט"בים שיוצאים מהארון / ד"ר אלינער פרדס.
הערות כולל ביבליוגרפיות.
תיאור 498 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789652677532
מספר מערכת 990043643130205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?