חזרה לתוצאות החיפוש

"ב-"תמצית דרך האפשור" מספק עדי אשר - מאפשר, רו"ח, מנתח מערכות ואמן לחימה - כלים יצירתיים ומעשיים המשיגים תוצאות בדרך קבלת החלטות, בניהול כללי, בניהול שינויים, בחיי משפחה, בחינוך, ביציאה ממשברים, בכריזמה, בגמילה מהתמכרויות ועוד... הספר כתוב בצורה ייחודית, מנקודת מבט מאתגרת ומזמינה להתבונן שוב בדברים המובנים מאליהם. מתוך ההתבוננות והמחשבה, יכול הקורא לרתום לפעולה ולעשייה עקרונות וכישורים המוצעים בדרך האפשור. מתוך העשייה והמעשה, יכול הקורא להיות עצמו, בבחירתו ולהצליח לפי דרכו. מסקרן לראות את המקרים המקוריים והדרכים היישומיות המועברות על ידי הפרפר העטוף בפקעת, במצב גולמי. "דרך האפשור" מלמדת אותנו שהפרפר אינו ישות מנותקת, חיצונית לנו, אלא חלק מאתנו; גם אם לעתים הוא נקרא בשמות אחרים. "תמצית דרך האפשור” הוא ספר ישן של חוכמה עכשווית, או ספר עכשווי של חוכמה עתיקה - הוא ספר של חוכמה המובילה להצלחה " -- מן המעטפת האחורית

כותר דאו דה קואוצ'ינג : תמצית דרך האפשור / עדי אשר
עורך: אריאל וידרה
עריכה לשונית: אלון אלירן.
כותרים נוספים תמצית דרך האפשור
Added title: Dao de coachinng
מקום קשור Israel-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים וידרה, אריאל (עורך)
מוציא לאור ישראל : עדי אשר
שנה 2009
תיאור 115 עמודים
20 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990043641890205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?