חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"בראשית היתה המשפחה. רבי אליהו, אבא של פנחס, היה דיין מחצרו של 'הרבי משפולי' ... הענף המרכזי של השבט המוצג בתערוכה ובקטלוג הוא זה של דבורה ושמואל דיין. הכוכב הזוהר מעל שבט דיין הוא בלא ספק משה דיין (1981-1915), בנם של דבורה ושמואל. משה היה הילד השני שנולד בדגניה, אם הקבוצות והקיבוצים, והיה להתגלמות הצבר המיתולוגי, האחוז במחרשה ובנשק. סיפור עלייתו ונפילתו הוא המיתוס שעליו גדל דור ההמשך של המשפחה, עד לימינו-אנו, כעין משפחת אצולה מקומית. במהלך הדורות היו במשפחה המורחבת חלוצים ועובדי אדמה, לוחמים, פוליטיקאים, רמטכ"ל ושר ביטחון, סגן רמטכ"ל, נשיא מדינה, שרים, שגרירים, משוררים, עיתונאים, סופרים, שחקנים, במאים ואמנים." -- מעמוד [5].

כותר דיין : אלבום משפחה : 2017-1905 / אוצר התערוכה ועורך הקטלוג: גיא רז
עיצוב: משה מירסקי
עריכת טקסט: שלומית עוזיאל.
כותרים נוספים דין
מקום קשור En Harod Me'uhad (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים רז, גיא, 1964- (עורך מחבר תוכן טקסטואלי נוסף)
מוציא לאור עין חרוד מאוחד : בית חיים שטורמן : מוזאון ומכון לידיעת האזור
שנה 2017
סוגה Exhibition catalogs
הערות עמודים 9-5 כוללים מאמר מאת גיא רז.
תיאור 137 עמודים : איורים (חלקם צבעוניים)
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990041068110205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?