חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה הוא מורה דרך לחכמי המקובלים, איך לכוון בתפילות הימים הנוראים, וגדולי המקובלים היו מצמידים ספר זה בעת תפילתם בימים בנוראים לסידור הרש"ש, כדי שידעו לפענח את הכוונות הצפונות בתוך הסידור, כדי שתעלה תפילתם בכוונה הרצויה, ועל כן ספר זה קנה חשיבות יתירה להיות מספרי היסוד של חכמת הקבלה" -- מדברי פתיחה.

כותר ספר פרי עץ הגן : סדר כוונות התפילות והתקיעות לראש השנה, תפילות יום הכיפורים והקדמות לספירת העומר על פי מרן הרש"ש אשר חצב מכתבי רבינו האר"י / סידר וערך רבינו יעקב בכמהר"ר שאול קצין
[המהדיר] - רחמים משה שעיו.
מהדורה יוצא לאור מחדש בתוספת ביאורים.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שרעבי, שלום בן יצחק מזרחי, 1720-1777.
מוציא לאור ירושלים : מכון מחקרי ארץ
שנה ה'תשע"ז
הערות כולל צילום שער המהדורה הראשונה, ירושלים תרצ"א.
עמודים ג-יא כוללים תולדות המחבר מאת רחמים משה שעיו
כולל הפניות ביבליוגרפיות.
תיאור 8 עמודים לא ממוספרים, רז עמודים : פורטרט, פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990041048400205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?