חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה מגולל סיפור ייחודי, חד-פעמי - סיפורו של עולה חדש, ניצול השואה, שהתמנה לראשות שירות ביטחון כללי בהיותו בן 35, ארבע שנים בלבד לאחר עלייתו ארצה. קורותיו ועשייתו של מנור בעשור שבו שימש כראש שב"כ (1963-1953) חופפים במידה רבה לתולדותיו ולהתפתחותו המקצועית והארגונית של השירות באותה תקופה. בהתאם לכך מתוארים בספר, מזווית ראייתו של מנור ותוך הדגשת חלקו שלו, פרשיות מודיעיניות ייחודיות ומבצעים עלומים ובולטים של השירות, שחלקם מפורסמים כאן לראשונה, ולצידם - תהליכים מרכזיים שהוביל מנור כראש הארגון. לשניים מתהליכים אלו נודע ערך מיוחד: הטמעת התפיסה הממלכתית כאבן יסוד וכקו מנחה בפעילותו של השירות, והתקדמותו המקצועית המהירה של הארגון". -- מהכריכה האחורית.

כותר ימי עמוס : ראש שירות הביטחון השלישי - עמוס מנור, המבצעים והפרשיות (1953-1963) / יאיר שפיגל
עריכה: אריה אידן.
כותרים נוספים On title page verso: Amos' days : Amos Manor, the third head of Israeli security agency / Yair Shpiegel
Corrected title on title page verso: Amos's days
מקום קשור Ben Shemen (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אידן, אריה (עורך)
ישראל. שירות הביטחון הכללי
(גוף מנפיק)
מוציא לאור בן שמן : מודן הוצאה לאור
שנה 2017
הערות בשער גם: משרד הביטחון - ההוצאה לאור, שירות הביטחון הכללי.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 172-170) ומפתח.
תיאור 192 עמודים, 16 עמודי לוחות : איורים (חלקם צבעוניים), פורטרטים (חלקם צבעוניים), פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©2017
מספר מערכת 990041027180205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?