חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה חותם את סדרת היחידות רומא: אימפריה ואימפריאליזם הסוקרת את תולדות רומא מתקופת המלוכה ועד תקופת הקיסרות המאוחרת. היחידות בסדרה מציגות את אורח החיים ברומא ואת גישתה האימפריאליסטית כלפי מדינות אחרות. בחלק א בספר זה נידונות שאלות כגון מהי האימפריה הרומית, וכיצד תפסו הרומאים את האימפריה שלהם כאימפריה עולמית. חלק ב של הספר עוסק בתופעת הרומניזציה ובגישות השונות במחקר המודרני כלפי המושג הזה. תופעת הרומניזציה נבחנת באמצעות תופעות אימפריאליות כגון עלייתן של הפרובינקיות והרכב הצבא הרומי. כן נידונות בחלק זה ההשפעות והתמורות של הרומניזציה בתקופה המודרנית ובהן שפה, חינוך ואדריכלות. לסיכום הספר מוצג הקשר בין הרומניזציה והאימפריאליזם הרומי לבין האימפריאליזם המודרני". -- מהמעטפת האחורית.

כותר כל הדרכים מובילות לרומא : אימפריאליזם ואימפריה / ישראל שצמן
יועצים: פרופ' יוסף גייגר, פרופ' אוריאל רפפורט
עריכה: ישראל רונן.
כותרים נוספים מאימפריאליזם לאימפריה
הרומניזציה של האימפריה הרומית
On title page verso: Imperialism and the empire of Rome / Israel Shatzman
מקום קשור Ra'ananna (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גייגר, יוסף (יועץ)
מוציא לאור רעננה : האוניברסיטה הפתוחה
שנה תשע"ז 2017
הערת תוכן ותקציר חלק א. מאימפריאליזם לאימפריה -- חלק ב. הרומניזציה של האימפריה הרומית.
הערות כולל ביבליוגרפיה (עמודים 243-236) וכן רשימת מונחים קיסרים ואישיים וכן לוח כרונולוגי.
תיאור 2 כרכים ב-1 (חלק א-ב, 259 עמודים) : איורים (חלקם צבעוניים)
24 ס"מ.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©תשע"ז 2017
מזהה ISBN9789650615437
מספר מערכת 990041019770205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?