חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר פורת יוסף : רס"ז מאמרים בדרך פרד"ס נאמרים ... על יוסף הצדיק ... בו יתבארו הרבה ענינים בפרשיות ויצא, וישלח, וישב, מקץ, ויגש, ויחי ... / אשר הניח אחריו בעצם כתב ידו רבינו חיים יעקב, אדמו"ר מקאמארנא
[העורך:] רבי יהושע סאפרין.
מקום קשור New York (N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ספרין, יהושע בן חיים יעקב (עורך)
מוציא לאור New York, NY : רבי יהושע סאפרין
שנה רחמ'נא אידכר' ל'ן זכות'יה דיו'סף צדיק'א תשע"ו
הערות בשער: ירושלם.
כולל צילום שער הספר בכתי"ק רבינו.
עמודים 3-26: תולדות המחבר.
כולל מפתחות.
תיאור 5 עמודים לא ממוספרים, 26 עמודים, 2 עמודים לא ממוספרים, רא עמודים : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990041009770205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?