חזרה לתוצאות החיפוש

"מתוך אוצרו הבלום של רבנו, ספריו 'מועדים וזמנים', 'תשובות והנהגות', תשובות מכת"י וכתבים אחרים, וכן דברים שהושמעו בע"פ בהזדמנויות שונות ועוד... לא זכינו לגמור את המלאכה... במהדורה זו... אך הרצון להוסיף אורה... לימי החג בתורתו של רבנו הכריע את הכף להוציא את הקונטרס במתכונת זו ועוד חזון למועד... ההלכות הנדפסות בקונטרס היו למראה עיניו של רבנו, העיר ותיקן, כדי שיצאו באופן נכון ומדויק." -- מתוך דברים אחדים.

כותר הליכות והנהגות : פסקי הלכה הידורים אזהרות והנהגות ודברים שנשמעו מגאוני וצדיקי הדורות / מתוך משנת רבי משה שטרנבוך
נלקט ונערך מרדכי יחזקאל גולדיש.
כותרים נוספים הליכות והנהגות - פורים
על המעטפת: הליכות והנהגות - ימי הפורים
מהדורה מהדורה ראשונית.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גולדיש, מרדכי יחזקאל (עורך)
מוציא לאור י-ם : מרדכי יחזקאל גולדיש
שנה תשע"ז 2017
הערות בשער: פורים תשע"ז.
תיאור 10 עמודים לא ממוספרים, קיב עמודים, 2 עמודים לא ממוספרים : פקסימיל
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040874860205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
הליכות והנהגות : פסקי הלכה הידורים אזהרות והנהגות ודברים שנשמעו מגאוני וצדיקי הדורות / מתוך משנת רבי משה שטרנבוך ; נלקט ונערך מרדכי יחזקאל גולדיש – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?