חזרה לתוצאות החיפוש

"המסמך שלפנינו מציג מדיניות שתכליתה מתן שרות רפואי בבית לכלל הקשישים הזקוקים והמעוניינים בכך והימנעות מאשפוז כל עוד הדבר מתאפשר. במרכז הנייר נמצאת ההכרה בכך שקשישים חיים בשיווי משקל עדין בין אריכות ימים ובין השבריריות המאפיינת את הזקנה, על כן סביבת האשפוז עשויה להוות סביבה בלתי מיטבית לטיפול באדם זקן". -- מההקדמה.

כותר הבית כמרחב טיפול מועדף עבור קשישים : מענה ראשוני לבעיה שלישונית / נעמה רון [ו-3 אחרים].
כותרים נוספים הבית כמרחב טפול מעדף עבור קשישים
בית כמרחב טפול מעדף עבור קשישים
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ישראל. משרד הבריאות. מינהל תכנון אסטרטגי וכלכלי
מוציא לאור ירושלים : מינהל תכנון אסטרטגי וכלכלי - משרד הבריאות
שנה 2016
הערות בשער: מתכננים היום את בריאות המחר.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 60-57).
תיאור 60 עמודים : דיאגרמות צבעוניות
30 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040861580205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?