חזרה לתוצאות החיפוש

"חברון קשורה בתודעת הצבור כמקום קבורת האבות וכזירת מאבקים דתיים ופוליטיים עזי ביטוי. אך קיימת גם חברון אחרת, נעלמת וקסומה, שנותרה בשוליים הבלתי מוכרים של העיר הסוערת. ספר זה עוסק בחלקו המערבי של רחוב השוק בעיר הישנה (הקסבה) של חברון. הוא מציג את התפתחותו הגיאוגרפית-היסטורית של אזור זה ואת סיפורם של היהודים שהתגוררו בו". -- מהכריכה האחורית.

כותר חצרות בעיר האבות : ראשית היציאה מחוץ לרובע היהודי בחברון / אריה קליין.
כותרים נוספים Added title page: Courtyards of the Jews in the city of Hebron : the beginning of expansion beyond the Old Jewish Quarter / by Aryeh Klein
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Hebron (West Bank)-place of publication
מוציא לאור חברון : מכון חיים ביהודה
שנה תשס"ח 2007
הערות נוספו הפניות ביבליוגרפיות.
נוספו שער והקדמה באנגלית.
תיאור 155 עמודים, 8 עמודים לא ממוספרים : איורים (חלקם צבעוניים), פורטרטים (חלקם צבעוניים), פקסימילים
32 ס"מ + 1 מפה מקופלת של העיר הישנה (הקסבה) המערבית של חברון.
שפה עברית
מספר מערכת 990040854020205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?