חזרה לתוצאות החיפוש

כותר שלחן ערוך : מכבוד מוה' שניאור זלמן
ומעלה עשינו בקודש שהקונטרס אחרון והמהדורא בתרא על מקומם יבאו בשלום בפנים, וכעת נתוסף בו כמה שאלות ותשובות מהגאון המחבר, הוספנו הוספות וחידושים מאדמו"ר מנחם מענדיל, בעל המחבר ס' צמח צדק.
כותרים נוספים שלחן ערוך הרב. תרפ"ט
מהדורה הוצאה חדשה מתוקנת.
מקום קשור Vilnius (Lithuania)-place of publication
מוציא לאור ווילנא : בית דפוס והוצאת ספרים מץ
מפיץ ווארשא : בימה"ס של י. מ. אלטער.
שנה תרפ"ט 1929
הערת תוכן ותקציר [א]. אורח חיים חלק ראשון. סימנים. א-רטו. 312 עמודים.
[ב]. אורח חיים חלק שני. סימנים רמב-שדמ. 338, 26 עמודים.
תיאור 2 כרכים ([א-ב])
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040836420205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?