חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"שלשה אורות נפגשו לפונדק אחד, ניצוצי אור : תוכו רצוף רעיונות ... סיפורים ... טעמים ונימוקים על ההגדה .. פניני אור : כולל פנינים ... ביאורים ... ופירושים ... על סדר ההגדה משולב עם ההקדמות מדברי רבותיה"ק ... מאורי אור, בו ימצא הלומד את מבוקשו באור ההגדה בדרך דרוש ופלפול ... ונלוה אליו מדור מיוחד על הפיוטים אחד מי יודע וחד גדיא ...". -- מההקדמה.

כותר הגדה של פסח נר המאיר : תוכו רצוף ... אמרים ... דרושים ... בתורה וחסידות מלאים ... בדרך פרד"ס נאמרים ... / מאת רבי מאיר צוויבל רב דביהמ"ד קדושת יו"ט דקיט"ל ד'סאטמאר
יו"ל ע"י שומעי לקחו.
כותרים נוספים נצוצי אור
ניצוצי אור
פניני אור
מאורי אור
הגדה של פסח. תשע"ז.
מהדורה מהדורת שטיינבערג.
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים צוויבל, מאיר.
מוציא לאור ברוקלין, נ.י. : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשע"ז
הערות כולל מפתח העניינים.
תיאור תצה עמודים, 7 עמודים לא ממוספרים : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040830460205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?