חזרה לתוצאות החיפוש

"נקודת המוצא של "מעטפות ריקות" שוברת לב: ילדה מוכה שהוריה נפרדו מספרת על ילדות קשה וכואבת שבהמשכה חיים שלמים של חיפוש קשר. כחלק מהניסיונות לתקשר עם בני משפחתה היא כותבת להם מכתבים אבל מקבלת בתשובה מעטפות ריקות באופן סימבולי, משום שהן חסרות את ההבנה, הקבלה ותשומת הלב שהיא כל כך כמהה למצוא בהן. גיבורת "מעטפות ריקות" היא זו שיש לה אח עגום ונוטה להתקפי אסטמה, זו שנעצו בה מבטים מזרי אימה אם לא גמרה את כל האוכל מהצלחת לפני שקמה מהשולחן, זו שאמה ושני אבותיה שתלו בה, כהגדרתה, ניגונים צורמים, זו הלכודה בנישואים אומללים לבעל החוזר ואומר לה שאם תשתנה הכל יהיה בסדר. והיא אכן משתנה – לא כדי לתקן את נישואיה, לא כדי למלא את הציפיות הקשוחות, הצפודות או לרכך את המבטים העקרים שהתרגלה להיות מוקפת בהם, אלא כדי לסלוח, סליחה שמאפשרת לה להמשיך את חייה למרות הכאב. "מעטפות ריקות" הוא בעיקר סיפור של סליחה ושל קבלה עצמית" -- מן המעטפת האחורית של הספר המודפס.

כותר מעטפות ריקות / אלונה גולן-סדן.
כותרים נוספים On verso of title page: Empty envelopes / Alona Golan Sadan
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : חממה ספרותית
שנה 2012
סוגה Hebrew fiction
תיאור 1 מקור מקוון (190 עמודים).
שפה עברית
מזהה ISBN9789655710953
מספר מערכת 990040752730205171
קישורים מעטפות ריקות.

תנאי השימוש:

פריט זה נמסר לספרייה הלאומית בהתאם לחוק הספרים (חובת מסירה וציון הפרטים), תשס"א-2000. ניתן לצפות בפריט בבניין הספרייה הלאומית בלבד. צפייה בעותק דיגיטלי תתאפשר לשני משתמשים בו-זמנית מתוך בניין הספרייה.

הפריט כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים.

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?