חזרה לתוצאות החיפוש

"בשנים האחרונות הפך נושא הקבוצות לעזרה הדדית נפוץ יותר ויותר בישראל ובעולם כולו. קבוצות לעזרה הדדית מתארגנות על מנת לתת מענה לצרכים משותפים של פרטים שונים בקהילה. מטרתה של חוברת זו לעודד ולקדם את הקמתן והפעלתן של קבוצות לעזרה הדדית במסגרת המתנ"סים והקהילה"--מן המעטפת האחורית.

כותר קבוצות לעזרה הדדית במתנ"ס ובקהילה / לקטה ועבדה: עדנה אנגל.
כותרים נוספים קבוצות לעזרה הדדית במתנ"ס ובקהלה
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : החברה למתנ"סים - מרכזים קהילתיים בישראל
התכנית ע"ש ד"ר יוסף שוורץ - בית הספר לעבודה סוציאלית - בית הספר לחינוך - האוניברסיטה העברית
שנה תשנ"ב 1991
הערות שער מעטפת.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 45-46).
תיאור 2 עמודים לא ממוספרים, 46 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040749850205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?