חזרה לתוצאות החיפוש

"דבר גדול עשה ד"ר ברייר בחיבורו ... בכך שהעמיד על תילן ההלכתיים-השקפתיים בכל הנוגע לקדושת החיים - הן בתחילתן והן בסופן ... משולבים היסודות ההלכתיים-השקפתיים בעיקריים בסוגיות של תחילת החיים וסוף החיים ... תוך שילוב אנקדוטות מנסיונו הרפואי העשיר ורב השנים, פסקי הלכה מגדולי פוסקי דורנו שזכה להסתופף בצילם, ומובאות מדעיות רלוונטיות. ספר זה מהווה תרומה חשובה להבנת דרכה של תורה במבוך המסובך של סוגיות מוסריות בתחום הרפואה המודרנית, ונדבך משמעותי בבנין הגדול של יישום הרפואה על פי התורה וההלכה." -- מכריכה אחורית.

כותר מפנקסו של רופא : סוגיות ודילמות באתיקה, ברפואה ובהלכה / ד"ר מנחם חיים ברייר.
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מוציא לאור בני ברק : מנחם חיים ברייר
מפיץ ספרייתי גיטלר.
שנה תשע"ז 2017
הערות המחבר הוא ככל הנראה המו"ל.
בעמודים [343]-379: מילון ערכים רפואיים.
בעמודים [381]-439: מפתחות.
תיאור 22 עמודים לא ממוספרים, 439 עמודים : איורים, פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040742030205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?