חזרה לתוצאות החיפוש

"אור נמצאת בשיעור באוניברסיטה. הרצפה עקומה מאוד. היא מחזיקה בכיסא חזק בשתי הידיים כדי לא ליפול. זה נראה לה אמתי לחלוטין, אפילו שברור לה שזה לא המצב. היא קרועה בין הצורך לברוח ובין הצורך להתעלם ממה שקורה לה. אור כתבה את הספר בשם בדוי, פשוט כי היא מגישה את עצמה כמו שהיא, בלי סינונים. היא סטודנטית, בת 22, בשלבי חזרה בתשובה, שמתגלגלת לאשפוז. היא מספרת על חוויות מהעבר, על סודות וגם סיפורים שרודפים אותה עד היום, אפילו סיפור אהבה קטן ולא לגמרי ברור בין כותלי בית החולים. אור היא צעירה שחייה נראים מבחוץ כחיים רגילים. אי אפשר שלא להזדהות איתה. אין ספק שקוראים רבים יתחברו אליה, ושסיפורה יעזור לאנשים רבים בדרכים שונות ומגוונות" -- מן המעטפת האחורית.

כותר זה גדול עלי / אור פישר.
מקום קשור Petah Tikva (Israel)-place of publication
תיאור 1 מקור מקוון (159 עמודים)
שפה עברית
מספר מערכת 990040640780205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

פריט זה נמסר לספרייה הלאומית בהתאם לחוק הספרים (חובת מסירה וציון הפרטים), תשס"א-2000. ניתן לצפות בפריט בבניין הספרייה הלאומית בלבד. צפייה בעותק דיגיטלי תתאפשר לשני משתמשים בו-זמנית מתוך בניין הספרייה.

הפריט כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים.

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?